Kapaku kryesor 1
Kapaku kryesor 2
Kapaku kryesor 3
Kapaku kryesor 4
Kapaku kryesor 5
KAPIKE TË PAKONSHME ME LOGOT TUAJ
JASHTË & SPORTIVE & ME FRYMËRIM
FURNIZUESI JUAJ I BESUAR PËR STILI DHE SHËRBIM
X

Çfarë kapele dhe kapele mund t'ju ofrojmë

 • Kapelet
 • Kapele
 • Fasule
 • Të tjerët

Koleksionet

Zbuloni më shumë kapele dhe kapele nga MasterCap

Zgjidhje me një ndalesë për kapele dhe kapele

KUSH JEMI NE

Kapakët dhe kapelet me kujdes të plotë prodhues në Kinë

MasterCap filloi biznesin e veshjeve të kokës nga viti 1997, në fazën e hershme, ne u fokusuam në përpunimin me materialin e furnizuar nga kompani të tjera të mëdha të veshjeve të kokës në Kinë.Në vitin 2006, ne ndërtuam ekipin tonë të shitjeve dhe u shitëm mirë si në tregun e jashtëm ashtu edhe në atë të brendshëm.

Pas zhvillimit të më shumë se njëzet vjet, MasterCap ne kemi ndërtuar 3 baza prodhimi, me më shumë se 300 të punësuar.Produkti ynë gëzon reputacion të lartë për performancën e tij të shkëlqyeshme, cilësi të besueshme dhe çmim të arsyeshëm.Ne shesim vetë markën tonë Mastercap dhe Vougue në tregun e brendshëm.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë kapele cilësore, kapele dhe fasule të thurura në sporte, veshje rruge, sporte aksioni, golf, tregje të jashtme dhe me pakicë.Ne ofrojmë dizajn, R&D, prodhim dhe transport bazuar në shërbimet OEM dhe ODM.

Ne ndërtojmë kapak për markën tuaj.

 • +
  vite eksperience
 • +
  Fabrikat
 • +
  Punëtorët
SHIKO MË SHUMË
video_luaj

Marka të bashkëpunuara

Kapele me cilësi të lartë dhe prodhues të kapelave në Kinë

 • Partner8
 • Partner4
 • logo-1
 • logo-2
 • Partner15
 • Partner7
 • Partner5
 • partner17
 • Partner11
 • Partner12
 • partner3
 • partner2
 • Partner16

PSE NA ZGJODHET NE

25+ vite OEM&ODM Përvojat Furnizuesi me kapele dhe kapele në Kinë

 • Përgjigja e Shpejtë

  Përgjigja e Shpejtë

  Profesionist, i durueshëm, i fokusuar, reagon dhe merr masa brenda 8 orëve.

 • MOQ i vogël

  MOQ i vogël

  MOQ i ulët me dizajn të plotë me porosi.

 • Auditim i fabrikës

  Auditim i fabrikës

  Mbështetja e auditimit të fabrikës së markës së madhe nga BSCI Certified.

 • Profesional dhe Fokus

  Profesional dhe Fokus

  Super ekipi siguron vrapim të qetë nga zhvillimi në dërgesë.

 • Cilesi e larte

  Cilesi e larte

  Procedurat e rrepta të QC kryhen në të gjitha proceset e punës nga materiali në produktet e përfunduara.

 • R&D i fuqishëm

  R&D i fuqishëm

  Mbi 500 stile të reja do të krijohen çdo muaj për kërkesat e tregut, bazuar në shërbimin OEM dhe ODM.

KONTROLLI I CILËSISË

Shikoni se si ne garantojmë cilësinë e kapakëve dhe kapelave

BLOG&LAJME

 • Lajmet e Kompanisë
 • Blog
 • Vlog
 • Videoja jonë
 • News_img

  Shfaqje-Magic Ftesa Mastercap në Las Vegas

  24 korrik 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img

  Bashkohuni me ne në Panairin INTERMODA: Eksploroni kapele dhe kapele me cilësi të lartë në Booth 643!

  18 korrik 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img

  Jemi në Rrugë.Le të takohemi në panairin e Kantonit për të krijuar më shumë biznes!

  04 Prill 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img

  MasterCap rekomandon të përdorni pëlhurë poliesteri të ricikluar 100%

  07 dhjetor 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img

  MasterCap shton pëlhurë specialiteti të ngjyrosjes së kravatës

  07 dhjetor 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img
 • News_img

  MasterCAP-7 Paneli Camper Cap Produkt Video-003

  07 dhjetor 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img

  Mastercap-Trucker Cap Style-Produkt Video-002

  07 dhjetor 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn
 • News_img

  MasterCap-Seamless Cap Style-Produkt Video-001

  07 dhjetor 2023 LEXO MË SHUMËmore_btn