Главна капа 1
Главна капа 2
Главна капа 3
Главна капа 4
Главна капа 5
ПРИЛАГОДЕН КАПИЛА СО СОПСТВЕНИ ЛОГОСА
НАДВОРЕН И СПОРТСКИ И ДИШИ
ВАШИОТ ДОВЕРЛИВ ДОБАВУВАЧ ЗА СТИЛ И УСЛУГА
X

Какви капи и капи можеме да ви понудиме

 • Капи
 • Капи
 • Гравчиња
 • Други

Колекции

Откријте повеќе капи и капи од MasterCap

Едношалтерски решенија за капи и капи

КОИ СМЕ НИЕ

Производител на целосно прилагодени капи и капи во Кина

MasterCap започна со бизнис со облека за глава од 1997 година, во раната фаза, се фокусиравме на обработка со доставен материјал од друга голема компанија за облека за глава во Кина.Во 2006 година, изградивме сопствен продажен тим и добро се продававме и на прекуокеанскиот и на домашниот пазар.

По повеќе од дваесет години развој, MasterCap изградивме 3 производствени бази, со повеќе од 300 вработени.Нашиот производ ужива висока репутација за неговите одлични перформанси, сигурен квалитет и разумна цена.Ние продаваме сопствен бренд MasterCap и Vougue Look на домашниот пазар.

Нудиме широк асортиман на квалитетни капи, капи и плетени шипки на спортски, улична облека, акциони спортови, голф, отворени и малопродажни пазари.Обезбедуваме дизајн, истражување и развој, производство и испорака врз основа на OEM и ODM услугите.

Ние градиме капа за ВАШИОТ БРЕНД.

 • +
  Години на искуство
 • +
  Фабрики
 • +
  Работници
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
видео_игра

СОРАБОТНИ МАРКИ

Висококвалитетни капи и капи Производител во Кина

 • партнер8
 • партнер13
 • партнер18
 • партнер4
 • лого-1
 • лого-2
 • партнер15
 • партнер7
 • партнер5
 • партнер9
 • партнер10
 • партнер17
 • партнер11
 • партнер12
 • партнер3
 • партнер2
 • партнер6
 • партнер16

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

25+ години OEM&ODM искуства Добавувач на капи и капи во Кина

 • Брз одговор

  Брз одговор

  Професионален, трпелив, фокусиран, реагирајте и преземете акција во рок од 8 часа.

 • Мал MOQ

  Мал MOQ

  Низок MOQ со целосен сопствен дизајн.

 • Фабричка ревизија

  Фабричка ревизија

  Поддршка на фабричката ревизија на големиот бренд од BSCI Certified.

 • Професионално и фокусирано

  Професионално и фокусирано

  Супер тим обезбедува непречено одвивање од развој до испорака.

 • Висок квалитет

  Висок квалитет

  Строгите процедури за КК се спроведуваат во сите работни процеси од материјал до готови производи.

 • Моќно истражување и развој

  Моќно истражување и развој

  Повеќе од 500 нови стилови ќе се создаваат секој месец за потребите на пазарот, базирани на услугата OEM и ODM.

КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ

Погледнете како го гарантираме квалитетот на капи и капи

БЛОГ&ВЕСТИ

 • Вести од компанијата
 • Блог
 • Влог
 • Нашето видео
 • news_img
 • news_img

  Придружете ни се на саемот INTERMODA: Истражете ги висококвалитетните капи и капи на штандот 643!

  18 јули 2023 година ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕmore_btn
 • news_img

  Ние сме на пат.Ајде да се сретнеме на саемот во Кантон за да создадеме повеќе бизнис!

  04 април 2023 година ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕmore_btn
 • news_img

  Mastercap Препорачуваме да користите 100% рециклирана полиестерска ткаенина

  07 декември 2023 година ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕmore_btn
 • news_img

  Mastercap додава специјализирана ткаенина со Tie-Dye

  07 декември 2023 година ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕmore_btn
 • news_img